Noderīga informācija

Kooperācijas attīstība

Konferencē "Tirgus spēka iegūšana – kooperatīvu dzīvotspēja” diskutēja par kooperācijas attīstības problēmām un attīstības iespējām Latvijā

12.11.2018

Konferencē "Tirgus spēka iegūšana – kooperatīvu dzīvotspēja”, kura notika šī gada 25.oktobrī, tās dalībnieki diskutēja par kooperācijas attīstības problēmām un attīstības iespējām Latvijā. onferencē pulcējās ap 70 dalībnieku no visas Latvijas – kooperatīvu, nevalstisko organizāciju pārstāvji, zinātnieki, konsultanti, un citi interesenti. 

LLKA biedru izvietojums Latvijas kartē

03.02.2016

LLKA biedru - lauksaimniecībiecības un mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību - izvietojums Latvijas kartē. Jāuzsver, ka šī ir informācija par kooperatīvo sabiedrību biroju atrašanās vietu, jo darbības reģioni (biedri) atsevišķiem kooperatīviem pārklāj teju visu Latviju.

Lauksaimniecības kooperatīvu attīstība ES 2014.gadā

22.05.2015

Pēdējos gados Cogeca ir periodiski nākusi klajā ar dažādiem ziņojumiem par ES lauksaimniecības kooperatīvu attīstību. Šajā publikācijā ir turpināts iepriekšējos izdevumos izvēlētais ceļš, šajā reizē vēl vairāk paplašinot jomu, jo tagad tā aptver visas ES dalībvalstīs, kā arī sniedz padziļinātu analīzi. Tāpat tajā ir sniegti kooperatīvu salīdzinošie rādītāji, kā arī aptverti juridiskie, pārvaldības un finanšu aspekti.