Aktualitātes

Aktuāli kooperatīviem

Gatavojoties sezonai, pārrunā aktuālos jautājumus graudu pārvadājumu jomā

Gatavojoties sezonai, pārrunā aktuālos jautājumus graudu pārvadājumu jomā

14.06.2017

Lai pārrunātu aktuālos sadarbības jautājumus pirms graudu pārvadājumu sezonas sākuma, šās nedēļas sākumā VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš un SIA "LDz Loģistika" valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis tikās ar Latvijas graudkopības nozares pārstāvjiem – lielākajām kooperatīvajām sabiedrībām "LATRAPS" un "VAKS", kā arī individuāliem nozares uzņēmumiem.

Kooperatīvi

Kooperatīvi "Piena ceļš” un “Māršava” aicina pievienoties kooperācijas platformai

23.05.2017

Kooperatīvi „Piena ceļš” un „Māršava” nolēmuši turpināt sarunas par apvienošanās procesu ar mērķi panākt iespējami labākos ienākumus no piena ražošanas saviem biedriem, tajā skaitā efektivizējot loģistikas un pārdošanas izmaksas. Kooperatīvi aicina līdz š.g. 16.jūnijam arī pārējos kooperatīvus, kā arī individuālus piena ražotājos lemt par pievienošanos platformai.

Aicinām piedalīties diskusijā par piena ražotāju kooperatīvu darbības apvienošanu

Aicinām piedalīties diskusijā par piena ražotāju kooperatīvu darbības apvienošanu

27.04.2017

Trīs piena kooperatīvi – LPKS „Māršava”, LPKS „Piena ceļš” un LPPKS „Piena loģistika” – ar Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas informatīvu un Latvijas Lauku izglītības un konsultāciju centra (LLKC) organizatorisku atbalstu š.g. 12.maijā, pl.10.00, Ozolniekos, Rīgas ielā 34, LLKC zālē organizē piena kooperatīviem veltītu informatīvu tikšanos – diskusiju „Latvijas piena ražošanas kooperatīvu darbības konsolidācijas platforma”.

Kooperācijai Latvijā spēka gadi vēl priekšā

Kooperācijai Latvijā spēka gadi vēl priekšā

21.04.2017

Aizvadītajā nedēļā, 12.aprīlī, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) atzīmēja 15 gadu pastāvēšanu. Galvenie secinājumi – jādomā Baltijas kontekstā, jo tikai spēku apvienošana ļaus kļūt par vērā ņemamu tirgus spēlētāju.