Aktualitātes

Aktuāli kooperatīviem

Aicina visus lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz tradicionālo lielpasākumu

Aicina visus lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz tradicionālo lielpasākumu "TRAKTORDIENA 2018"

08.06.2018

Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar partneriem – z/s "Eriņi", Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Nacionāliem bruņotiem spēkiem 15. un 16. jūnijā aicina visus lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz tradicionālo lielpasākumu "TRAKTORDIENA 2018". Tas šogad notiek jau 9. reizi z/s "Eriņi" Bauskas novadā, Dāviņu pagastā, Spolnieku laukā!

Iespēja pieteikties atbalsta saņemšanai Valsts darba inspekcijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros

Iespēja pieteikties atbalsta saņemšanai Valsts darba inspekcijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros

29.05.2018

Valsts darba inspekcija (VDI) 2014. - 2020.gada plānošanas periodā īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" (Nr. 7.3.1.0/16/I/001), kura mērķis ir uzlabot darba drošību, it sevišķi bīstamo nozaru uzņēmumos ietvaros. Viens no galvenajiem Projekta darbības virzieniem ir sniegt konsultatīvo atbalstu uzņēmumiem bīstamajās nozarēs[1] darba vides uzlabošanai.