Aktualitātes

Informācija presei

LLKA aicina uz mežsaimniecības kooperācijas semināru Durbē

LLKA aicina uz mežsaimniecības kooperācijas semināru Durbē

06.10.2015

Lai veicinātu mežsaimniecības kooperācijas attīstību, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) lauku iedzīvotājiem oktobrī rīko bezmaksas izglītojošus seminārus.  Ceturtdien, 8. oktobrī Durbes kultūras namā notiks seminārs “Mežsaimniecības kooperācija kā ilgtspējīga meža apsaimniekošana”. 

Dobelē darbu sākusi lucernas granulu un siena rūpnīca

Dobelē darbu sākusi lucernas granulu un siena rūpnīca

17.09.2015

Pirms diviem gadiem lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Agrario" dibināja meitas uzņēmumu SIA "Alfa Agro" ar mērķi atgriezt augu sekā tauriņziežus kā trešo kultūru, uzsvaru liekot uz lucernas audzēšanu un pārstrādi vietējam tirgum un eksportam.Lai mērķi īstenotu, Dobelē ir izveidota zāles miltu un granulu rūpnīca ar kooperatīva biedru - lauksaimnieku, LR Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu. Ir noslēgušies būvniecības darbi un uzsākts ražošanas process, un pie pircējiem ir nonākusi jau pirmā partija ar saražotajām granulām. 

Lauksaimniecības kooperatīvi sagaida solidāru zaudējumu kompensēšanu

Lauksaimniecības kooperatīvi sagaida solidāru zaudējumu kompensēšanu

10.09.2015

Pēc atgriešanās no pēdējos gados lielākās lauksaimnieku masu demonstrācijas, kas šīs nedēļas sākumā norisinājās Briselē (Beļģija), Latvijas lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) piensaimniecības kooperatīvu vadītājas norāda uz nepieciešamību nekavējoties rast gan īstermiņa un ilgtermiņa risinājumus piena nozares krīzei. 

"Riga Food 2015" apbalvo "Trikātas Sniega bumbas ar ķiplokiem"

04.09.2015

Ikgadējā pārtikas industrijas izstādē "Riga Food", kas šodien tiek atklāta Ķīpsalā, nosaukti labākie vietējie piena produkti, saņemot zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS) atzinības rakstus. 1.vieta tika piešķirta arī SIA "Latvijas piens" svaigajam sieram "Trikāta Sniega bumbas ar ķiplokiem".