Aktualitātes

Aktuāli kooperatīviem

Zemkopības ministrijas Konsultatīvās padomes izbraukuma sanāksme viesojās Bauskā, piena pārstrādes uzņēmumā

Zemkopības ministrijas Konsultatīvās padomes izbraukuma sanāksme viesojās Bauskā, piena pārstrādes uzņēmumā "Baltic Dairy Board"

07.07.2016

Ceturtdien, 7.jūlijā, zemkopības ministra Jāņa Dūklava vadībā Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes pārstāvji izbraukuma sanāksmē viesojās piena ražošanas uzņēmumā SIA “Baltic Dairy Board”. Ņemot vērā sarežģīto situāciju piena nozarē, sanāksmes mērķis bija iepazīties ar uzņēmuma darbību un smelties pieredzi, kā šādos apstākļos veiksmīgi strādāt un iekarot aizvien jaunus tirgus piena produktu realizācijai.

Rīt, 29.jūnijā, Briselē LLKA izpilddirektore Liene Radziņa piedalās biznesa forumā par piena kooperatīviem

Rīt, 29.jūnijā, Briselē LLKA izpilddirektore Liene Radziņa piedalās biznesa forumā par piena kooperatīviem

28.06.2016

Šobrīd, kad Eiropā pēc piena kvotu atcelšanas ir palielinājies svaigpiena daudzums un samazinājies piena produktu patēriņa tirgus, Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības kooperatīvu ģenerālkomitejas (COGECA) prezidents Tomass Magnusons (Thomas Magnusson) aicina uz diskusijām ES dalībvalstu pārstāvjus, lai biznesa forumā rastu risinājumus tālākai piena kooperatīvu darbībai un stratēģijai.

Rīt, 10.jūnijā LLKA pārstāves dosies uz konferenci Lietuvā

Rīt, 10.jūnijā LLKA pārstāves dosies uz konferenci Lietuvā

09.06.2016

Lai vēstītu par pašreizējām Latvijas lauksaimnieku sadarbības jeb kooperēšanās tendencēm, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) pārstāves rīt, 10.jūnijā dosies uz konferenci par kooperācijas attīstību Lietuvā, uz kuru uzaicina Lietuvas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija.

Arī graudaugu nozarē piemēros reverso PVN maksāšanas kārtību

Arī graudaugu nozarē piemēros reverso PVN maksāšanas kārtību

31.05.2016

Otrdien, 31.maijā, Ministru kabineta (MK) sēdē atbalstīja grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas paredz paplašināt īpašā pievienotās vērtības nodokļa (PVN) režīma (tā saucamās PVN apgrieztās jeb reversās maksāšanas kārtības) piemērošanu un ieviest to arī graudaugu nozarē attiecībā uz noteikto neapstrādātu graudaugu un tehnisko kultūru (tostarp eļļas augu sēklu), tai skaitā šo preču maisījumu un sēklu, piegādēm.

28.maijā LLKA piedalīsies Traktordienā 2016

28.maijā LLKA piedalīsies Traktordienā 2016

24.05.2016

Sestdien, 28.maijā, Tērvetē, norisināsies pasākums „Traktordiena 2016”, kura ietvaros Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) ikvienu apmeklētāju aicina uz Fotostūrīti, kur būs iespējams kopā ar saviem draugiem, kolēģiem un sadarbības partneriem jau pēc pāris minūtēm tikt pie foto.