• Sadarbībā slēpjas attīstības spēks!

Aktualitātes

LLKA aicina pieteikt pretendentus konkursam

LLKA aicina pieteikt pretendentus konkursam "Sējējs 2020" nominācijā "Gada veiksmīgākā kopdarbība"

03.06.2020 Aktuāli kooperatīviem

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) līdz 2020.gada 17.jūlijam aicina lauku attīstības konsultantus, pašvaldības, kā arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas izvirzīt pretendentus Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa "Sējējs 2020" nominācijā "Gada veiksmīgākā kopdarbība".

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2020”

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2020”

02.06.2020 Aktuāli kooperatīviem

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2020”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 27. reizi. Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, visu konkursa pretendentu vērtēšana šogad notiks attālināti.

VARAM meklē finanses kompensācijām par migrējošo sugu dzīvnieku nodarītajiem postījumiem

VARAM meklē finanses kompensācijām par migrējošo sugu dzīvnieku nodarītajiem postījumiem

01.06.2020 Aktuāli lauksaimniekiem

Kā norāda Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), kopējais izmaksājamo kompensāciju par aizsargājamo nemedījamo sugu un migrējošo sugu dzīvnieku nodarītajiem būtiskiem postījumiem apmērs par 2019.gadu pārsniedza pieejamos finanšu līdzekļus, kā rezultātā Dabas aizsardzības pārvalde nevarēja izmaksāt kompensāciju piešķirtā finansējuma ietvaros.

Notikumu kalendārs

Kooperācija - civilizēta egoisma forma.

(V. Švēbels)

Kooperācija ir nabadzības meita un pārticības māte.

(Š.Židē)

Dažas cilvēku darbības formas kalpo sociāliem mērķiem, citām ir saimniecisks raksturs, taču tikai kooperācija apvieno gan vienu, gan otru.

(A. Māršals)