Aktualitātes

LLKA aicina graudu kooperatīvu vadītājus, biedrus un lauksaimniekus, kuri darbojas graudkopības nozarē, piedalīties seminārā " „Graudu audzētāju kooperatīvu darbības efektivitātes uzlabošana”

19.10.2015 Printēt
LLKA aicina graudu kooperatīvu vadītājus, biedrus un lauksaimniekus, kuri darbojas graudkopības nozarē, piedalīties seminārā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju organizē semināru „Graudu audzētāju kooperatīvu darbības efektivitātes uzlabošana”, kas norisināsies Ādažos š.g. 22.oktobrī.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar Latvijas graudu nozares attīstības tendencēm, cenu nodrošināšanas mehānismu un cenu apdrošināšanu, informēt par Eiropas Inovāciju partnerību, kā arī dalīties kooperatīvu darbības dažādošanas un paplašināšanas pieredzē. Savā pieredzē un zināšanās par tirdzniecības procesa organizēšanu kooperatīvā un sadarbību starp kooperatīvu un tā biedriem dalīsies Vācijas izglītības centra DEULA –NIENBURG profesors Rolfs Zīlings (Rolf Sieling).

Seminārā aicinām piedalīties graudu audzētāju kooperatīvu vadītājus, biedrus un lauksaimniekus, kuri darbojas graudkopības nozarē.

Seminārs norisināsies viesnīcā “Porthotel”, Ādažu novadā, Ādažu pagastā.

Dalībniekus aicinām pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu līdz š.g. 19.oktobrim.

Seminārs tiek rīkots Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros.

Papildu informācija:

Sanita Putniņa, e-pasts: sanita.putnina@llka.lv, mob.tālr. 25445450;
Jolanta Sūna-Strautiņa, e-pasts jolanta.suna@llkc.lv, tālrunis: 63007563, mob. tālr. 22018942.

Semināra programma

Pieteikuma anketa