Biedri

LPKS "Straupe"

Adrese : ''Pienotava'', Plācis, Straupes pagasts, Pārgaujas novads, LV-4152

Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība „Straupe” dibināta 1993.gadā. Tās biedri sākotnēji bija ap 270 Stalbes un Straupes pagastu piena ražotāji. Ar laiku kooperatīvā iestājās arī saimnieki no kaimiņu pagastiem -  Raiskuma, Vaidavas, Kocēnu, Krimuldas, Umurgas, Limbažu, Vaives.

Uz „Straupes” pienotavas bāzes izveidots patstāvīgs piena pārstrādes uzņēmums. Tas Latvijas tirgum ražo pieprasīto produkciju: sviestu, krējumu, biezpienu, jogurtus, krēmus, ķimeņu sieru, pienu, tīrkultūru. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Neizmanto kā piedevas augu taukus, ķīmiskos konservantus, kādēļ produkcija pieprasīta dabīgo piena produktu lietotāju nišā.

Pienotavā saražotā produkcija tiek piegādāta Rīgā, Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Siguldā, Madonā, Olainē, Jelgavā un citur Latvijā. Gandrīz pusi produktu uzņēmums iztirgo pats savos firmas veikalos un tirdzniecības vietās. „Straupes” produkti ir Centrāltirgū Piena un Dārzeņu paviljonos, Čiekurkalna tirgū, Vidzemes (Matīsa) tirgū, Āgenskalna tirgū un Purvciema tirgū. Kopš 2009.gada paplašinās arī veikalu tīkls – tie atvērti Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Madonā, Rīgā, Ogrē, Olainē un Jelgavā. Pašražotās produkcijas mazumtirdzniecības paplašināšana ir viens no kooperatīva tālākās attīstības virzieniem.

www.straupespiens.lv 

Kontaktpersona

Imants Balodis
(Valdes priekšsēdētājs)

Kontakti

Mobilais : +371 29195496