Transfēra pakalpojumi

Plānojot ceļojumu, nozīme ir katram sīkumam – arī savlaicīgai nokļūšanai lidostā, ostā, stacijā vai citā galamērķī. Lai arī daudzi šim mērķim izmanto personīgo automašīnu, tomēr dažādu iemeslu dēļ dažkārt var nākties meklēt citus risinājumus, piemēram, taksometra pakalpojumus vai  autobusus, kas ved attiecīgajā maršrutā. Tomēr līdzās šīm iespējām pastāv vēl kāds variants – transfēri. Tas nozīmē, ka brauciens tiek organizēts individuāli – ņemot vērā klienta vajadzības un vēlmes.

Transfēra izmantošanai ir vairākas priekšrocības:

  • Tas ir daudz ērtāk, jo brauciens tiek organizēts ar vajadzībām atbilstošu mikroautobusu – tajā vietas pietiks visiem ceļojuma dalībniekiem, kā arī viņu bagāžai;
  • Nav jāpielāgojas sabiedriskā vai īpaši organizētā transporta maršrutam un kursēšanas grafikam – izmantojot transfēra pakalpojumus, Jūs norādītajā galamērķī nokļūsiet tieši tad, kad Jums nepieciešams;
  • Atšķirībā no taksometra pakalpojumiem, kuru izmaksas atkarīgas no ceļā pavadītā laika un citiem aspektiem, transfēri pieejami par iepriekš noteiktu samaksu. Tādā veidā iespējams daudz precīzāk plānot ceļojuma izmaksas un arī mazināt satraukumu par iespējamiem papildu tēriņiem;
  • Nav nepieciešams domāt par personīgā transportlīdzekļa novietošanu, stāvvietas  izmantošanas nosacījumiem un izmaksām – izmantojot transfēra pakalpojumus, bez lieka stresa un kavēšanās nokļūsiet vajadzīgā galapunktā.

Transfēra pakalpojumi visbiežāk tiek izmantoti, lai nokļūtu uz vai no lidostas, ostas, stacijas. Taču tā ir arī laba iespēja, ja jāsagaida ierodamies viesi – ja Jums pašiem nav laiks vai iespēja sagaidīt viesus un parūpēties par piemērotu transportu, šāda veida pakalpojums var būt ļoti noderīgs. Šoferis palīdzēs gan pārnest bagāžu, gan arī aizgādās pasažierus uz viesnīcu vai citu noteikto galamērķi.

‘’Elegants’’ transfēra pakalpojumi

Rūpējoties par klientu vajadzībām, piedāvājam arī transfēra pakalpojumus. Pasažieru pārvadājumus organizējam ar komfortabliem un ietilpīgiem mikroautobusiem, kuri pielāgoti individuālām vajadzībām – ņemot vērā pasažieru skaitu, bagāžas apmērus un citus aspektus.

Transfēri ir ērts risinājums, kā nokļūt vajadzīgajā galamērķī. Turklāt šādam pakalpojumam ir paredzamas izmaksas – piesakot šo pakalpojumus, saņemsiet noteiktu cenas piedāvājumu, kas paliks nemainīgs, neatkarīgi no ceļā pavadītā laika vai citiem apstākļiem.

Izmantojiet ‘’Elegants’’ pakalpojumus un ceļā jūtaties droši – visi mūsu mikroautobusi ir lieliskā tehniskā kārtībā, un tos vada pieredzējuši šoferi.

Piesakiet pakalpojumu savlaicīgi – mēs parūpēsimies par pārējo!

SIA RAMMUS

LV40003326663

Jur. adr. Gaiļezera 2-63, Rīga , LV1079

CITADELE

IBAN: LV05PARX0006914910004

Срочный кредит на зарплатную карту с моментальным решением. В любое время дня ночи, нужен только интернет и телефон.

Маючи паспорт українця, оформити кредит онлайн із нульовим балансом на банківській карті простіше простого. Усього за 5 хвилин.

Щоб терміново отримати гроші, необхідно подати онлайн заявку на кредит в Україні. Швидка видача необхідної суми грошей.

Если у вас нет залогового имущества, тогда беззалоговый кредит в Украине подойдет как нельзя лучше. Простой и удобный займ.

Небольшая денежная сумма в долг - это мини-кредит онлайн в интернете. Он подходит для решения неожиданных финансовых трудностей.

SIA RAMMUS - RentMama auto noma