• Sadarbībā slēpjas attīstības spēks!

Aktualitātes

Kooperatīvu vadītāji zināšanas papildina Somijā

Kooperatīvu vadītāji zināšanas papildina Somijā

28.02.2018

Aizvadītās nedēļas nogalē, laikā no 21.-23.februārim kooperatīvo sabiedrību vadītāji devās vizītē uz Somiju, apmeklējot ne tikai Somijā, bet arī Eiropas mērogā zināmos un lielākos lauksaimniecības uzņēmumus – piena pārstrādē „VALIO”, meža nozarē „Metsa group”, kā arī graudu un eļļas augu sēklu pārstrādē – „AVENA Nordic Grain Ltd”. Vizīte noslēdzās Somijas kooperatīvu apvienībā „PELLERVO”.

Kooperatīvu vadītājus aicinām pieteikties apmācībām

Kooperatīvu vadītājus aicinām pieteikties apmācībām

24.01.2018

Šā gada 7. un 13.februārī Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija ar Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu organizē bezmaksas apmācības „Kooperatīvu ekonomiska un pārdomāta vadība” uz kurām aicinām pieteikties lauksaimniecības un mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību vadītājus. Apmācību teorētiskā daļa notiks Ozolniekos, Rīgas ielā 34, LLKC 103.auditorijā. Savukārt, šo apmācību praktiskā daļa ir paredzēta Somijā, laikā no š.g. 21.-23.februārim.

LLKA: Piena tirgu Latvijā var sakārtot, apvienojoties eksportam

LLKA: Piena tirgu Latvijā var sakārtot, apvienojoties eksportam

18.01.2018

Pēdējās dienās Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) saņēmusi gan atbalstu, gan nopēlumu par publiski uzsākto diskusiju attiecībā uz straujajām piena iepirkuma cenu izmaiņām, kas skārušas lielāko daļu piena kooperatīvu. Tas veicinājis piena kooperatīvu saliedēšanos ar mērķi sakārtot piena tirgu, ņemot piemēru no graudaudzētāju kooperatīviem, kas šo darbu paveica pirms 15 gadiem.

Notikumu kalendārs

Kooperācija - civilizēta egoisma forma.

(V. Švēbels)

Kooperācija ir nabadzības meita un pārticības māte.

(Š.Židē)

Dažas cilvēku darbības formas kalpo sociāliem mērķiem, citām ir saimniecisks raksturs, taču tikai kooperācija apvieno gan vienu, gan otru.

(A. Māršals)

Biedru pieejas