Aktualitātes

LLKA aicina kooperatīvus aizpildīt digitālā brieduma testu

21.11.2019 Drukāt
LLKA aicina kooperatīvus aizpildīt digitālā brieduma testu

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija aicina aizpildīt digitālā brieduma testu, kur katrs uzņēmums (kooperatīvs) var sevi salīdzināt ar konkurentiem, kā arī saņemt praktiskus ieteikumus, kādus vienkāršus rīkus izmantot sava darba efektivizēšanai!

Lai izglītotu uzņēmumus, LIKTA kopā ar IKT nozares uzņēmumiem Edisoft, Microsoft Latvia, Lursoft, VISMA un ELVA uzsāk izglītojošu kampaņu “Gudrā Latvija” ar mērķi mudināt Latvijas vidējo un mazo uzņēmumu vadītājus sākt ieviest savos uzņēmumos IT risinājumus. Digitālais brieduma tests ir radīts Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) realizētā projekta "Gudrā Latvija" ietvaros.

LIKTA nozaru asociāciju vadītāju aptaujā 92% atzīst, ka sabiedrībā notiekošie digitalizācijas procesi ļoti vai daļēji ietekmēs to pārstāvētos uzņēmumus, vienlaikus tikai 8% no asociāciju vadītājiem atzīst, ka to nozaru uzņēmumi ir veikuši pilnu digitālo transformāciju. 20% asociāciju norāda, ka ir ieviesti pamatrisinājumi, lēnām tiek apgūti jaunākie risinājumi, taču pārliecinoši lielākā daļa jeb puse ir ieviesuši tikai dažus pamatrisinājumus. Kritiskā situācijā ir tie 10% Latvijas nozaru asociāciju, kas atzīst, ka vēl tikai domā par IT risinājumu ieviešanu uzņēmumos.

Tests pieejams šeit.