Aktualitātes

Aktuāli kooperatīviem

Dānijas augļu un dārzeņu ražotāju organizācijas pārstāvji tiekas ar Latvijas kolēģiem

Dānijas augļu un dārzeņu ražotāju organizācijas pārstāvji tiekas ar Latvijas kolēģiem

29.08.2016

Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijā viesojās Dānijas augļu un dārzeņu ražotāju organizācijas „GASA Odense” vadītājs Jenss Nannerups /Jens Nannerup/ un projektu vadītāja Mia Himmelstrupa Vesteragere /Mie Himmelstrup Vesterager/, lai dalītos savā pieredzē par Eiropas Savienības nosacījumu izpildi saistībā ar ražotāju organizācijas statusam noteiktajām prasībām.

Aicinām pieteikt pretendentus konkursa

Aicinām pieteikt pretendentus konkursa "Sējējs 2016" balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā

18.07.2016

Līdz 1.augustam var vēl pieteikt pretendentus Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa “Sējējs 2016” balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus šai nominācijai var izvirzīt ZM un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija.

Zemkopības ministrijas Konsultatīvās padomes izbraukuma sanāksme viesojās Bauskā, piena pārstrādes uzņēmumā

Zemkopības ministrijas Konsultatīvās padomes izbraukuma sanāksme viesojās Bauskā, piena pārstrādes uzņēmumā "Baltic Dairy Board"

07.07.2016

Ceturtdien, 7.jūlijā, zemkopības ministra Jāņa Dūklava vadībā Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes pārstāvji izbraukuma sanāksmē viesojās piena ražošanas uzņēmumā SIA “Baltic Dairy Board”. Ņemot vērā sarežģīto situāciju piena nozarē, sanāksmes mērķis bija iepazīties ar uzņēmuma darbību un smelties pieredzi, kā šādos apstākļos veiksmīgi strādāt un iekarot aizvien jaunus tirgus piena produktu realizācijai.

Rīt, 29.jūnijā, Briselē LLKA izpilddirektore Liene Radziņa piedalās biznesa forumā par piena kooperatīviem

Rīt, 29.jūnijā, Briselē LLKA izpilddirektore Liene Radziņa piedalās biznesa forumā par piena kooperatīviem

28.06.2016

Šobrīd, kad Eiropā pēc piena kvotu atcelšanas ir palielinājies svaigpiena daudzums un samazinājies piena produktu patēriņa tirgus, Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības kooperatīvu ģenerālkomitejas (COGECA) prezidents Tomass Magnusons (Thomas Magnusson) aicina uz diskusijām ES dalībvalstu pārstāvjus, lai biznesa forumā rastu risinājumus tālākai piena kooperatīvu darbībai un stratēģijai.